Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 238 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Inhoud
- 600 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Koningin Wilhelminalaan 7 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 238 m², een perceel van 400 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 7
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.4 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
5.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord-Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €1.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKoningin Wilhelminalaan 7 is een woonhuis van 238 m² in de wijk Frederiksoord-Noord. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.499 inwoners per km².
Koningin Wilhelminalaan 7 is een woonhuis in Frederiksoord-Noord, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Koningin Wilhelminalaan 7 heeft 238 m² woonoppervlakte en 600 m³ inhoud. Het perceel is 400 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 40 m² per kamer. In Frederiksoord-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Koningin Wilhelminalaan 7 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-17. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.88 kg/jaar.
Koningin Wilhelminalaan 7 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Frederiksoord-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Koningin Wilhelminalaan 7 in Frederiksoord-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.