Streetview Koningin Wilhelminalaan 4 Rijnsburg

Koningin Wilhelminalaan 4, 2231 VV Rijnsburg

229 m² Bouwjaar 1976

Koningin Wilhelminalaan 4 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 400 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
229 m²
Perceeloppervlakte
400 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Koningin Wilhelminalaan 4

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2730 Inwoners
1165 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Frederiksoord-Noord
74% Koopwoningen
10.499 Inwoners per km²

Locatie van Koningin Wilhelminalaan 4

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Koningin Wilhelminalaan 4

Wat is de geschatte woningwaarde van Koningin Wilhelminalaan 4?

De gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord-Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €1.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Koningin Wilhelminalaan 4 zich tot de wijk Frederiksoord-Noord?

Koningin Wilhelminalaan 4 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Frederiksoord-Noord. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Koningin Wilhelminalaan 4?

Koningin Wilhelminalaan 4 is een woonhuis in Frederiksoord-Noord, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Koningin Wilhelminalaan 4 vergeleken met de buurt?

Koningin Wilhelminalaan 4 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 400 m². In Frederiksoord-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Frederiksoord-Noord?

De wijk Frederiksoord-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederiksoord-Noord?

Vanuit Koningin Wilhelminalaan 4 in Frederiksoord-Noord bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Frederiksoord-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Koningin Wilhelminalaan 4: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Frederiksoord-Noord?