Tussenwoning Prins Bernhardlaan 43 Rijnsburg

Prins Bernhardlaan 43, 2231 VL Rijnsburg

116 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Prins Bernhardlaan 43 is een tussenwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 131 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
131 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€450.000 tot €500.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Prins Bernhardlaan 43

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Prins Bernhardlaan 43

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
136.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
140.98 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
25%
CO₂-emissie
23.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.2 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2730 Inwoners
1165 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1188 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Frederiksoord-Noord
74% Koopwoningen
10.499 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Prins Bernhardlaan 43

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Prins Bernhardlaan 43

Wat is de geschatte woningwaarde van Prins Bernhardlaan 43?

De prijsindicatie voor Prins Bernhardlaan 43 ligt rond €450.000 tot €500.000. De gemiddelde woningwaarde in Frederiksoord-Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €3.543 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Prins Bernhardlaan 43 zich tot de wijk Frederiksoord-Noord?

Prins Bernhardlaan 43 is een tussenwoning van 116 m² in de wijk Frederiksoord-Noord. De buurt telt 1.188 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.499 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Prins Bernhardlaan 43?

Prins Bernhardlaan 43 is een tussenwoning in Frederiksoord-Noord, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Prins Bernhardlaan 43 vergeleken met de buurt?

Prins Bernhardlaan 43 heeft 116 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Het perceel is 131 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Frederiksoord-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Prins Bernhardlaan 43 en wat betekent dat?

Prins Bernhardlaan 43 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-03-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Prins Bernhardlaan 43?

Prins Bernhardlaan 43 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Frederiksoord-Noord?

De wijk Frederiksoord-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.730 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Frederiksoord-Noord?