Streetview Katwijkerweg 11 A Rijnsburg

Katwijkerweg 11 A, 2231 SB Rijnsburg

146 m² Bouwjaar 1994

Katwijkerweg 11 A is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1994. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 250 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €409.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1994
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
250 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Katwijkerweg 11 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2485 Inwoners
970 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1001 Woningvoorraad
€409.000 Gem. woningwaarde De Hoek
58% Koopwoningen
9.639 Inwoners per km²

Locatie van Katwijkerweg 11 A

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Katwijkerweg 11 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Katwijkerweg 11 A?

De gemiddelde woningwaarde in De Hoek is €409.000. Dat komt neer op circa €2.801 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Katwijkerweg 11 A zich tot de wijk De Hoek?

Katwijkerweg 11 A is een woonhuis van 146 m² in de wijk De Hoek. De buurt telt 1.001 woningen. Daarvan is 58% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.639 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Katwijkerweg 11 A?

Katwijkerweg 11 A is een woonhuis in De Hoek, gebouwd in 1994 (32 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Katwijkerweg 11 A vergeleken met de buurt?

Katwijkerweg 11 A heeft 146 m² woonoppervlakte. Het perceel is 250 m². In De Hoek ligt de gemiddelde woningwaarde op €409.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in De Hoek?

De wijk De Hoek in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.485 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €409.000, 58% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Hoek?

Vanuit Katwijkerweg 11 A in De Hoek bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij De Hoek?

Zorg en onderwijs in de buurt van Katwijkerweg 11 A: ziekenhuis op 3.6 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij De Hoek?

Recreatie nabij De Hoek: restaurant (0.6 km), cafe (1.2 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Katwijkerweg 11 A?

Een woningrapport voor Katwijkerweg 11 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond De Hoek. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1994, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.