Streetview Voorhouterweg 6 Rijnsburg

Voorhouterweg 6, 2231 NE Rijnsburg

438 m² Bouwjaar 1970 Label E

Voorhouterweg 6 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 438 m² en een perceel van 2735 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €735.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
438 m²
Perceeloppervlakte
2735 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Voorhouterweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorhouterweg 6

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1160 Inwoners
380 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
372 Woningvoorraad
€735.000 Gem. woningwaarde Rijnsburg-Noord
91% Koopwoningen
414 Inwoners per km²

Locatie van Voorhouterweg 6

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Voorhouterweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorhouterweg 6?

De gemiddelde woningwaarde in Rijnsburg-Noord is €735.000. Dat komt neer op circa €1.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorhouterweg 6 zich tot de wijk Rijnsburg-Noord?

Voorhouterweg 6 is een woonhuis van 438 m² in de wijk Rijnsburg-Noord. De buurt telt 372 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorhouterweg 6?

Voorhouterweg 6 is een woonhuis in Rijnsburg-Noord, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Voorhouterweg 6 vergeleken met de buurt?

Voorhouterweg 6 heeft 438 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2735 m². In Rijnsburg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €735.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorhouterweg 6 en wat betekent dat?

Voorhouterweg 6 heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de woningmarkt in Rijnsburg-Noord?

De wijk Rijnsburg-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €735.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsburg-Noord?

Vanuit Voorhouterweg 6 in Rijnsburg-Noord bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijnsburg-Noord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Voorhouterweg 6: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.2 km.