Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 221 m²
- Perceeloppervlakte
- 822 m²
Voorhouterweg 43 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 221 m² en een perceel van 822 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €735.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Voorhouterweg 43
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.5 kmSupermarkt
1.3 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
1.5 kmMiddelbare school
1.2 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.5 kmBioscoop
6.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijnsburg-Noord is €735.000. Dat komt neer op circa €3.326 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVoorhouterweg 43 is een woonhuis van 221 m² in de wijk Rijnsburg-Noord. De buurt telt 372 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 414 inwoners per km².
Voorhouterweg 43 is een woonhuis in Rijnsburg-Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Voorhouterweg 43 heeft 221 m² woonoppervlakte. Het perceel is 822 m². In Rijnsburg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €735.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Rijnsburg-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €735.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.
Vanuit Voorhouterweg 43 in Rijnsburg-Noord bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Voorhouterweg 43: ziekenhuis op 5 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.2 km.
Recreatie nabij Rijnsburg-Noord: restaurant (0.9 km), cafe (1.7 km).
Een woningrapport voor Voorhouterweg 43 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Rijnsburg-Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.