Eengezinswoning, tussenwoning Petronella van Saxenstraat 119 Rijnsburg

Petronella van Saxenstraat 119, 2231 LV Rijnsburg

114 m² Bouwjaar 1961 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Petronella van Saxenstraat 119 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 155 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
387 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€525.000 tot €625.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Petronella van Saxenstraat 119

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Petronella van Saxenstraat 119

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
171.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
33.28 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1105 Inwoners
535 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
543 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Centrum-Noord
36% Koopwoningen
7.491 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Petronella van Saxenstraat 119

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Petronella van Saxenstraat 119

Wat is de geschatte woningwaarde van Petronella van Saxenstraat 119?

De prijsindicatie voor Petronella van Saxenstraat 119 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €3.175 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Petronella van Saxenstraat 119 zich tot de wijk Centrum-Noord?

Petronella van Saxenstraat 119 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de wijk Centrum-Noord. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.491 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Petronella van Saxenstraat 119?

Petronella van Saxenstraat 119 is een eengezinswoning, tussenwoning in Centrum-Noord, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Petronella van Saxenstraat 119 vergeleken met de buurt?

Petronella van Saxenstraat 119 heeft 114 m² woonoppervlakte en 387 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Centrum-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Petronella van Saxenstraat 119 en wat betekent dat?

Petronella van Saxenstraat 119 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Petronella van Saxenstraat 119?

Petronella van Saxenstraat 119 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Noord?

De wijk Centrum-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.