Herenhuis, hoekwoning Burgemeester Meijboomstraat 45 Rijnsburg

Burgemeester Meijboomstraat 45, 2231 LB Rijnsburg

150 m² Bouwjaar 1936 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Burgemeester Meijboomstraat 45 is een herenhuis, hoekwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 150 m², een perceel van 425 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1936
Woonoppervlakte
150 m²
Perceeloppervlakte
425 m²
Inhoud
430 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€750.000 tot €850.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Meijboomstraat 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Meijboomstraat 45

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
203.74 kWh/m²
Primaire fossiele energie
276.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.36 kg/m²

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1105 Inwoners
535 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
543 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Centrum-Noord
36% Koopwoningen
7.491 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Meijboomstraat 45

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Meijboomstraat 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Meijboomstraat 45?

De prijsindicatie voor Burgemeester Meijboomstraat 45 ligt rond €750.000 tot €850.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €2.413 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Meijboomstraat 45 zich tot de wijk Centrum-Noord?

Burgemeester Meijboomstraat 45 is een herenhuis, hoekwoning van 150 m² in de wijk Centrum-Noord. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.491 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Meijboomstraat 45?

Burgemeester Meijboomstraat 45 is een herenhuis, hoekwoning in Centrum-Noord, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Burgemeester Meijboomstraat 45 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Meijboomstraat 45 heeft 150 m² woonoppervlakte en 430 m³ inhoud. Het perceel is 425 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Centrum-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Meijboomstraat 45 en wat betekent dat?

Burgemeester Meijboomstraat 45 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-01-07. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Meijboomstraat 45?

Burgemeester Meijboomstraat 45 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Noord?

De wijk Centrum-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.