Bovenwoning Burgemeester Hermansstraat 40 Rijnsburg

Burgemeester Hermansstraat 40, 2231 KX Rijnsburg

64 m² Bouwjaar 1954 2 kamers 1 slaapkamers Label A++

Burgemeester Hermansstraat 40 is een bovenwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m² en 2 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
64 m²
Inhoud
191 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk, Vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Burgemeester Hermansstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Burgemeester Hermansstraat 40

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
94.1 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.34 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.7%
CO₂-emissie
17.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1105 Inwoners
535 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
543 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Centrum-Noord
36% Koopwoningen
7.491 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Burgemeester Hermansstraat 40

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Burgemeester Hermansstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Burgemeester Hermansstraat 40?

De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €5.656 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Burgemeester Hermansstraat 40 zich tot de wijk Centrum-Noord?

Burgemeester Hermansstraat 40 is een bovenwoning van 64 m² in de wijk Centrum-Noord. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.491 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Burgemeester Hermansstraat 40?

Burgemeester Hermansstraat 40 is een bovenwoning in Centrum-Noord, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Burgemeester Hermansstraat 40 vergeleken met de buurt?

Burgemeester Hermansstraat 40 heeft 64 m² woonoppervlakte en 191 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Centrum-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Burgemeester Hermansstraat 40 en wat betekent dat?

Burgemeester Hermansstraat 40 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-11-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Burgemeester Hermansstraat 40?

Burgemeester Hermansstraat 40 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Noord?

De wijk Centrum-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Noord?