Streetview Voorhouterweg Noordzijde 7 Rijnsburg

Voorhouterweg Noordzijde 7, 2231 JW Rijnsburg

149 m² Bouwjaar 2017 Label A

Voorhouterweg Noordzijde 7 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 149 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €735.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
149 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Voorhouterweg Noordzijde 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Voorhouterweg Noordzijde 7

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

1.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

6.8 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1160 Inwoners
380 Huishoudens
3.1 Gem. huishoudensgrootte
372 Woningvoorraad
€735.000 Gem. woningwaarde Rijnsburg-Noord
91% Koopwoningen
414 Inwoners per km²

Locatie van Voorhouterweg Noordzijde 7

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Voorhouterweg Noordzijde 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Voorhouterweg Noordzijde 7?

De gemiddelde woningwaarde in Rijnsburg-Noord is €735.000. Dat komt neer op circa €4.933 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Voorhouterweg Noordzijde 7 zich tot de wijk Rijnsburg-Noord?

Voorhouterweg Noordzijde 7 is een woonhuis van 149 m² in de wijk Rijnsburg-Noord. De buurt telt 372 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 414 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Voorhouterweg Noordzijde 7?

Voorhouterweg Noordzijde 7 is een woonhuis in Rijnsburg-Noord, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Voorhouterweg Noordzijde 7 vergeleken met de buurt?

Voorhouterweg Noordzijde 7 heeft 149 m² woonoppervlakte. In Rijnsburg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €735.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Voorhouterweg Noordzijde 7 en wat betekent dat?

Voorhouterweg Noordzijde 7 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-12-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijnsburg-Noord?

De wijk Rijnsburg-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €735.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijnsburg-Noord?

Vanuit Voorhouterweg Noordzijde 7 in Rijnsburg-Noord bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijnsburg-Noord?