Eengezinswoning, tussenwoning Tulpenstraat 6 Rijnsburg

Tulpenstraat 6, 2231 GW Rijnsburg

154 m² Bouwjaar 1970 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Tulpenstraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Rijnsburg, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 148 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €362.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
148 m²
Inhoud
565 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Tulpenstraat 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tulpenstraat 6

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
228.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
41.81 kg/m²

Tuin
Ja (31.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1105 Inwoners
535 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
543 Woningvoorraad
€362.000 Gem. woningwaarde Centrum-Noord
36% Koopwoningen
7.491 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tulpenstraat 6

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Tulpenstraat 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Tulpenstraat 6?

De prijsindicatie voor Tulpenstraat 6 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum-Noord is €362.000. Dat komt neer op circa €2.351 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tulpenstraat 6 zich tot de wijk Centrum-Noord?

Tulpenstraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning van 154 m² in de wijk Centrum-Noord. De buurt telt 543 woningen. Daarvan is 36% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.491 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tulpenstraat 6?

Tulpenstraat 6 is een eengezinswoning, tussenwoning in Centrum-Noord, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tulpenstraat 6 vergeleken met de buurt?

Tulpenstraat 6 heeft 154 m² woonoppervlakte en 565 m³ inhoud. Het perceel is 148 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Centrum-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €362.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tulpenstraat 6 en wat betekent dat?

Tulpenstraat 6 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tulpenstraat 6?

Tulpenstraat 6 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 31 m².

Hoe is de woningmarkt in Centrum-Noord?

De wijk Centrum-Noord in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.105 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €362.000, 36% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum-Noord?

Vanuit Tulpenstraat 6 in Centrum-Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 1.8 km.