Streetview Vliet Zuidzijde 44 Rijnsburg

Vliet Zuidzijde 44, 2231 GJ Rijnsburg

50 m² Bouwjaar 1983 2 kamers

Vliet Zuidzijde 44 is een appartement in Rijnsburg, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 50 m² en 2 kamers. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
50 m²
Kamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vliet Zuidzijde 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1720 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
909 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Centrum
56% Koopwoningen
6.769 Inwoners per km²

Locatie van Vliet Zuidzijde 44

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Vliet Zuidzijde 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliet Zuidzijde 44?

De prijsindicatie voor Vliet Zuidzijde 44 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €342.000. Dat komt neer op circa €6.840 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliet Zuidzijde 44 zich tot de wijk Centrum?

Vliet Zuidzijde 44 is een appartement van 50 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 909 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.769 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliet Zuidzijde 44?

Vliet Zuidzijde 44 is een appartement in Centrum, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vliet Zuidzijde 44 vergeleken met de buurt?

Vliet Zuidzijde 44 heeft 50 m² woonoppervlakte. Met 2 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de indeling van Vliet Zuidzijde 44?

Vliet Zuidzijde 44 heeft 2 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Vliet Zuidzijde 44 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Centrum?

Zorg en onderwijs in de buurt van Vliet Zuidzijde 44: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Centrum?

Recreatie nabij Centrum: restaurant (0.3 km), cafe (0.5 km).