Streetview Vliet Zuidzijde 64 Rijnsburg

Vliet Zuidzijde 64, 2231 GH Rijnsburg

97 m² Bouwjaar 1984 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Vliet Zuidzijde 64 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 88 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
88 m²
Inhoud
356 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Vliet Zuidzijde 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vliet Zuidzijde 64

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1695 Inwoners
645 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
617 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde De Horn
74% Koopwoningen
6.681 Inwoners per km²

Locatie van Vliet Zuidzijde 64

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Vliet Zuidzijde 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Vliet Zuidzijde 64?

De gemiddelde woningwaarde in De Horn is €491.000. Dat komt neer op circa €5.062 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vliet Zuidzijde 64 zich tot de wijk De Horn?

Vliet Zuidzijde 64 is een woonhuis van 97 m² in de wijk De Horn. De buurt telt 617 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vliet Zuidzijde 64?

Vliet Zuidzijde 64 is een woonhuis in De Horn, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vliet Zuidzijde 64 vergeleken met de buurt?

Vliet Zuidzijde 64 heeft 97 m² woonoppervlakte en 356 m³ inhoud. Het perceel is 88 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In De Horn ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vliet Zuidzijde 64 en wat betekent dat?

Vliet Zuidzijde 64 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-12-19. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vliet Zuidzijde 64?

Vliet Zuidzijde 64 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Horn?

De wijk De Horn in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn?

Vanuit Vliet Zuidzijde 64 in De Horn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.