Galerijflat Graaf Florislaan 130 Rijnsburg

Graaf Florislaan 130, 2231 EG Rijnsburg

86 m² Bouwjaar 1975 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Graaf Florislaan 130 is een galerijflat in Rijnsburg, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €342.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
86 m²
Inhoud
261 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€350.000 tot €400.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Graaf Florislaan 130

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Graaf Florislaan 130

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
122.79 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.33 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
33.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

5.5 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1720 Inwoners
840 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
909 Woningvoorraad
€342.000 Gem. woningwaarde Centrum
56% Koopwoningen
6.769 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Graaf Florislaan 130

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Graaf Florislaan 130

Wat is de geschatte woningwaarde van Graaf Florislaan 130?

De prijsindicatie voor Graaf Florislaan 130 ligt rond €350.000 tot €400.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrum is €342.000. Dat komt neer op circa €3.977 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Graaf Florislaan 130 zich tot de wijk Centrum?

Graaf Florislaan 130 is een galerijflat van 86 m² in de wijk Centrum. De buurt telt 909 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.769 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Graaf Florislaan 130?

Graaf Florislaan 130 is een galerijflat in Centrum, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Graaf Florislaan 130 vergeleken met de buurt?

Graaf Florislaan 130 heeft 86 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €342.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Graaf Florislaan 130 en wat betekent dat?

Graaf Florislaan 130 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-16. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Graaf Florislaan 130?

Graaf Florislaan 130 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Centrum?

De wijk Centrum in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.720 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €342.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Centrum?

Vanuit Graaf Florislaan 130 in Centrum bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.7 km.