Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 723 m²
Laan van Verhof 4 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m² en een perceel van 723 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €728.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Laan van Verhof 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
4.6 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.8 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
5.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kamphuizerpolder is €728.000. Dat komt neer op circa €6.017 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLaan van Verhof 4 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Kamphuizerpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 243 inwoners per km².
Laan van Verhof 4 is een woonhuis in Kamphuizerpolder, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Laan van Verhof 4 heeft 121 m² woonoppervlakte. Het perceel is 723 m². In Kamphuizerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €728.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Kamphuizerpolder in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €728.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Laan van Verhof 4 in Kamphuizerpolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Laan van Verhof 4: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Kamphuizerpolder: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).
Een woningrapport voor Laan van Verhof 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Kamphuizerpolder. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.