Streetview Pieter Breughelstraat 34 Rijnsburg

Pieter Breughelstraat 34, 2231 BP Rijnsburg

156 m² Bouwjaar 1993 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Pieter Breughelstraat 34 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 207 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
207 m²
Inhoud
581 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Pieter Breughelstraat 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pieter Breughelstraat 34

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2735 Inwoners
1015 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Kleipetten
92% Koopwoningen
6.484 Inwoners per km²

Locatie van Pieter Breughelstraat 34

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Pieter Breughelstraat 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Pieter Breughelstraat 34?

De prijsindicatie voor Pieter Breughelstraat 34 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Kleipetten is €529.000. Dat komt neer op circa €3.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pieter Breughelstraat 34 zich tot de wijk Kleipetten?

Pieter Breughelstraat 34 is een woonhuis van 156 m² in de wijk Kleipetten. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.484 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pieter Breughelstraat 34?

Pieter Breughelstraat 34 is een woonhuis in Kleipetten, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Pieter Breughelstraat 34 vergeleken met de buurt?

Pieter Breughelstraat 34 heeft 156 m² woonoppervlakte en 581 m³ inhoud. Het perceel is 207 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Kleipetten ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pieter Breughelstraat 34 en wat betekent dat?

Pieter Breughelstraat 34 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-02-13. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Pieter Breughelstraat 34?

Pieter Breughelstraat 34 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kleipetten?

De wijk Kleipetten in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleipetten?

Vanuit Pieter Breughelstraat 34 in Kleipetten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.