Streetview Waterboslaan 36 Rijnsburg

Waterboslaan 36, 2231 BJ Rijnsburg

301 m² Bouwjaar 2006 Label A

Waterboslaan 36 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 301 m² en een perceel van 1415 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €529.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
301 m²
Perceeloppervlakte
1415 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waterboslaan 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterboslaan 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
127.45 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
12.8%
CO₂-emissie
24.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

2735 Inwoners
1015 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
1005 Woningvoorraad
€529.000 Gem. woningwaarde Kleipetten
92% Koopwoningen
6.484 Inwoners per km²

Locatie van Waterboslaan 36

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Waterboslaan 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterboslaan 36?

De gemiddelde woningwaarde in Kleipetten is €529.000. Dat komt neer op circa €1.757 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterboslaan 36 zich tot de wijk Kleipetten?

Waterboslaan 36 is een woonhuis van 301 m² in de wijk Kleipetten. De buurt telt 1.005 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.484 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterboslaan 36?

Waterboslaan 36 is een woonhuis in Kleipetten, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterboslaan 36 vergeleken met de buurt?

Waterboslaan 36 heeft 301 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1415 m². In Kleipetten ligt de gemiddelde woningwaarde op €529.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterboslaan 36 en wat betekent dat?

Waterboslaan 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-12-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 24.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Kleipetten?

De wijk Kleipetten in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 2.735 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €529.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kleipetten?

Vanuit Waterboslaan 36 in Kleipetten bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 1.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kleipetten?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waterboslaan 36: ziekenhuis op 3.4 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.5 km.