Vrijstaande woning Oegstgeesterweg 225 Rijnsburg

Oegstgeesterweg 225, 2231 AV Rijnsburg

231 m² Bouwjaar 1909 7 kamers 5 slaapkamers Label E

Oegstgeesterweg 225 is een vrijstaande woning in Rijnsburg, gebouwd in 1909. De woning heeft een woonoppervlakte van 231 m², een perceel van 718 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1909
Woonoppervlakte
231 m²
Perceeloppervlakte
718 m²
Inhoud
797 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€945.000 tot €1.195.000
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oegstgeesterweg 225

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oegstgeesterweg 225

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.54 kWh/m²
Primaire fossiele energie
331.83 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
61.03 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1695 Inwoners
645 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
617 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde De Horn
74% Koopwoningen
6.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oegstgeesterweg 225

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Oegstgeesterweg 225

Wat is de geschatte woningwaarde van Oegstgeesterweg 225?

De prijsindicatie voor Oegstgeesterweg 225 ligt rond €945.000 tot €1.195.000. De gemiddelde woningwaarde in De Horn is €491.000. Dat komt neer op circa €2.126 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oegstgeesterweg 225 zich tot de wijk De Horn?

Oegstgeesterweg 225 is een vrijstaande woning van 231 m² in de wijk De Horn. De buurt telt 617 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oegstgeesterweg 225?

Oegstgeesterweg 225 is een vrijstaande woning in De Horn, gebouwd in 1909 (117 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oegstgeesterweg 225 vergeleken met de buurt?

Oegstgeesterweg 225 heeft 231 m² woonoppervlakte en 797 m³ inhoud. Het perceel is 718 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In De Horn ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oegstgeesterweg 225 en wat betekent dat?

Oegstgeesterweg 225 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-08-13. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 61.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oegstgeesterweg 225?

Oegstgeesterweg 225 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in De Horn?

De wijk De Horn in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn?