Streetview Oegstgeesterweg 215 Rijnsburg

Oegstgeesterweg 215, 2231 AT Rijnsburg

208 m² Bouwjaar 1988 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Oegstgeesterweg 215 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 208 m², een perceel van 310 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €491.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
208 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
703 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Oegstgeesterweg 215

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oegstgeesterweg 215

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

5.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

0.9 km
Cultuur

Bioscoop

5.8 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

1695 Inwoners
645 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
617 Woningvoorraad
€491.000 Gem. woningwaarde De Horn
74% Koopwoningen
6.681 Inwoners per km²

Locatie van Oegstgeesterweg 215

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Oegstgeesterweg 215

Wat is de geschatte woningwaarde van Oegstgeesterweg 215?

De prijsindicatie voor Oegstgeesterweg 215 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in De Horn is €491.000. Dat komt neer op circa €2.361 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oegstgeesterweg 215 zich tot de wijk De Horn?

Oegstgeesterweg 215 is een woonhuis van 208 m² in de wijk De Horn. De buurt telt 617 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oegstgeesterweg 215?

Oegstgeesterweg 215 is een woonhuis in De Horn, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Oegstgeesterweg 215 vergeleken met de buurt?

Oegstgeesterweg 215 heeft 208 m² woonoppervlakte en 703 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In De Horn ligt de gemiddelde woningwaarde op €491.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oegstgeesterweg 215 en wat betekent dat?

Oegstgeesterweg 215 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Oegstgeesterweg 215?

Oegstgeesterweg 215 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Horn?

De wijk De Horn in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 1.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €491.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Horn?

Vanuit Oegstgeesterweg 215 in De Horn bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 1 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 5.2 km, snelwegoprit op 2.1 km.