Streetview Rijnsburgerweg 146 Rijnsburg

Rijnsburgerweg 146, 2231 AH Rijnsburg

170 m² Bouwjaar 1890

Rijnsburgerweg 146 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 170 m² en een perceel van 345 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €728.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
170 m²
Perceeloppervlakte
345 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 146

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

240 Inwoners
115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€728.000 Gem. woningwaarde Kamphuizerpolder
86% Koopwoningen
243 Inwoners per km²

Locatie van Rijnsburgerweg 146

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 146

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 146?

De gemiddelde woningwaarde in Kamphuizerpolder is €728.000. Dat komt neer op circa €4.282 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 146 zich tot de wijk Kamphuizerpolder?

Rijnsburgerweg 146 is een woonhuis van 170 m² in de wijk Kamphuizerpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 146?

Rijnsburgerweg 146 is een woonhuis in Kamphuizerpolder, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 146 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 146 heeft 170 m² woonoppervlakte. Het perceel is 345 m². In Kamphuizerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €728.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Kamphuizerpolder?

De wijk Kamphuizerpolder in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €728.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamphuizerpolder?

Vanuit Rijnsburgerweg 146 in Kamphuizerpolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Kamphuizerpolder?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijnsburgerweg 146: ziekenhuis op 3.9 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Kamphuizerpolder?

Recreatie nabij Kamphuizerpolder: restaurant (0.5 km), cafe (0.8 km).