Streetview Rijnsburgerweg 140 Rijnsburg

Rijnsburgerweg 140, 2231 AH Rijnsburg

228 m² Bouwjaar 1929 9 kamers 5 slaapkamers Label F

Rijnsburgerweg 140 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 228 m², een perceel van 815 m² en 9 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €728.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
228 m²
Perceeloppervlakte
815 m²
Inhoud
901 m³
Kamers
9
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 140

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 140

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

240 Inwoners
115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€728.000 Gem. woningwaarde Kamphuizerpolder
86% Koopwoningen
243 Inwoners per km²

Locatie van Rijnsburgerweg 140

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 140

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 140?

De gemiddelde woningwaarde in Kamphuizerpolder is €728.000. Dat komt neer op circa €3.193 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 140 zich tot de wijk Kamphuizerpolder?

Rijnsburgerweg 140 is een woonhuis van 228 m² in de wijk Kamphuizerpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 140?

Rijnsburgerweg 140 is een woonhuis in Kamphuizerpolder, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 140 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 140 heeft 228 m² woonoppervlakte en 901 m³ inhoud. Het perceel is 815 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Kamphuizerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €728.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 140 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 140 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-12-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 140?

Rijnsburgerweg 140 heeft 9 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kamphuizerpolder?

De wijk Kamphuizerpolder in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €728.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamphuizerpolder?

Vanuit Rijnsburgerweg 140 in Kamphuizerpolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.