Streetview Rijnsburgerweg 118 Rijnsburg

Rijnsburgerweg 118, 2231 AG Rijnsburg

215 m² Bouwjaar 1981 7 kamers Label C

Rijnsburgerweg 118 is een woonhuis in Rijnsburg, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 215 m², een perceel van 290 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €728.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
215 m²
Perceeloppervlakte
290 m²
Inhoud
650 m³
Kamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijnsburgerweg 118

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijnsburgerweg 118

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Rijnsburg

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.8 km
Cultuur

Bibliotheek

0.7 km
Cultuur

Bioscoop

5.1 km

Buurtinformatie in Rijnsburg

240 Inwoners
115 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
74 Woningvoorraad
€728.000 Gem. woningwaarde Kamphuizerpolder
86% Koopwoningen
243 Inwoners per km²

Locatie van Rijnsburgerweg 118

Vergelijkbare woningen in Rijnsburg

Veelgestelde vragen over Rijnsburgerweg 118

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijnsburgerweg 118?

De prijsindicatie voor Rijnsburgerweg 118 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Kamphuizerpolder is €728.000. Dat komt neer op circa €3.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijnsburgerweg 118 zich tot de wijk Kamphuizerpolder?

Rijnsburgerweg 118 is een woonhuis van 215 m² in de wijk Kamphuizerpolder. De buurt telt 74 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 243 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijnsburgerweg 118?

Rijnsburgerweg 118 is een woonhuis in Kamphuizerpolder, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijnsburgerweg 118 vergeleken met de buurt?

Rijnsburgerweg 118 heeft 215 m² woonoppervlakte en 650 m³ inhoud. Het perceel is 290 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Kamphuizerpolder ligt de gemiddelde woningwaarde op €728.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijnsburgerweg 118 en wat betekent dat?

Rijnsburgerweg 118 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Rijnsburgerweg 118?

Rijnsburgerweg 118 heeft 7 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Kamphuizerpolder?

De wijk Kamphuizerpolder in Rijnsburg (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €728.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kamphuizerpolder?

Vanuit Rijnsburgerweg 118 in Kamphuizerpolder bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.6 km.