Streetview Hoogeindsestraat 23 A Rijkevoort

Hoogeindsestraat 23 A, 5447 PE Rijkevoort

585 m² Bouwjaar 1955 Label A+

Hoogeindsestraat 23 A is een woonhuis in Rijkevoort, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 585 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
585 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hoogeindsestraat 23 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogeindsestraat 23 A

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
151.89 kWh/m²
Primaire fossiele energie
96.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
59%
CO₂-emissie
18.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijkevoort

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Rijkevoort

335 Inwoners
125 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€534.000 Gem. woningwaarde Rijkevoort buitengebied
91% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Locatie van Hoogeindsestraat 23 A

Vergelijkbare woningen in Rijkevoort

Veelgestelde vragen over Hoogeindsestraat 23 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogeindsestraat 23 A?

De gemiddelde woningwaarde in Rijkevoort buitengebied is €534.000. Dat komt neer op circa €913 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogeindsestraat 23 A zich tot de wijk Rijkevoort buitengebied?

Hoogeindsestraat 23 A is een woonhuis van 585 m² in de wijk Rijkevoort buitengebied. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogeindsestraat 23 A?

Hoogeindsestraat 23 A is een woonhuis in Rijkevoort buitengebied, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoogeindsestraat 23 A vergeleken met de buurt?

Hoogeindsestraat 23 A heeft 585 m² woonoppervlakte. In Rijkevoort buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogeindsestraat 23 A en wat betekent dat?

Hoogeindsestraat 23 A heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijkevoort buitengebied?

De wijk Rijkevoort buitengebied in Rijkevoort (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkevoort buitengebied?

Vanuit Hoogeindsestraat 23 A in Rijkevoort buitengebied bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 3.5 km, treinstation op 5.1 km, snelwegoprit op 3.4 km.