Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoogeindsestraat 22 A Rijkevoort

Hoogeindsestraat 22 A, 5447 PE Rijkevoort

133 m² Bouwjaar 1972 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Hoogeindsestraat 22 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rijkevoort, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 133 m², een perceel van 3540 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €534.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
133 m²
Perceeloppervlakte
3540 m²
Inhoud
564 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €565.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hoogeindsestraat 22 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogeindsestraat 22 A

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijkevoort

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

3.5 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5 km
Gezondheid

Apotheek

4.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Rijkevoort

335 Inwoners
125 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
115 Woningvoorraad
€534.000 Gem. woningwaarde Rijkevoort buitengebied
91% Koopwoningen
30 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogeindsestraat 22 A

Vergelijkbare woningen in Rijkevoort

Veelgestelde vragen over Hoogeindsestraat 22 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogeindsestraat 22 A?

De prijsindicatie voor Hoogeindsestraat 22 A ligt rond €465.000 tot €565.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkevoort buitengebied is €534.000. Dat komt neer op circa €4.015 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogeindsestraat 22 A zich tot de wijk Rijkevoort buitengebied?

Hoogeindsestraat 22 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 133 m² in de wijk Rijkevoort buitengebied. De buurt telt 115 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 30 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogeindsestraat 22 A?

Hoogeindsestraat 22 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rijkevoort buitengebied, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hoogeindsestraat 22 A vergeleken met de buurt?

Hoogeindsestraat 22 A heeft 133 m² woonoppervlakte en 564 m³ inhoud. Het perceel is 3540 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Rijkevoort buitengebied ligt de gemiddelde woningwaarde op €534.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogeindsestraat 22 A en wat betekent dat?

Hoogeindsestraat 22 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Hoogeindsestraat 22 A?

Hoogeindsestraat 22 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijkevoort buitengebied?

De wijk Rijkevoort buitengebied in Rijkevoort (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €534.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkevoort buitengebied?