Eengezinswoning, vrijstaande woning Hoogeindsestraat 12 Rijkevoort

Hoogeindsestraat 12, 5447 PD Rijkevoort

175 m² Bouwjaar 1989 6 kamers 4 slaapkamers Label B

Hoogeindsestraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rijkevoort, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 175 m², een perceel van 512 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €367.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
175 m²
Perceeloppervlakte
512 m²
Inhoud
700 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€530.000 tot €630.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hoogeindsestraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogeindsestraat 12

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.63 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rijkevoort

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

5.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

4.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.8 km
Cultuur

Bioscoop

10.2 km

Buurtinformatie in Rijkevoort

1365 Inwoners
590 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
577 Woningvoorraad
€367.000 Gem. woningwaarde Rijkevoort Centrum
81% Koopwoningen
1.648 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogeindsestraat 12

Vergelijkbare woningen in Rijkevoort

Veelgestelde vragen over Hoogeindsestraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogeindsestraat 12?

De prijsindicatie voor Hoogeindsestraat 12 ligt rond €530.000 tot €630.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijkevoort Centrum is €367.000. Dat komt neer op circa €2.097 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogeindsestraat 12 zich tot de wijk Rijkevoort Centrum?

Hoogeindsestraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 175 m² in de wijk Rijkevoort Centrum. De buurt telt 577 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.648 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogeindsestraat 12?

Hoogeindsestraat 12 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rijkevoort Centrum, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hoogeindsestraat 12 vergeleken met de buurt?

Hoogeindsestraat 12 heeft 175 m² woonoppervlakte en 700 m³ inhoud. Het perceel is 512 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rijkevoort Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €367.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogeindsestraat 12 en wat betekent dat?

Hoogeindsestraat 12 heeft energielabel B. Geldig tot 2031-11-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.63 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogeindsestraat 12?

Hoogeindsestraat 12 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Rijkevoort Centrum?

De wijk Rijkevoort Centrum in Rijkevoort (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €367.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijkevoort Centrum?