Streetview Kapelaan Raaijmakersstraat 18 Rijen

Kapelaan Raaijmakersstraat 18, 5121 XW Rijen

177 m² Bouwjaar 2007 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Kapelaan Raaijmakersstraat 18 is een woonhuis in Rijen, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 177 m², een perceel van 168 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €323.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
177 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
687 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kapelaan Raaijmakersstraat 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kapelaan Raaijmakersstraat 18

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rijen

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

6.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

9.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

8.3 km

Buurtinformatie in Rijen

1895 Inwoners
840 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
839 Woningvoorraad
€323.000 Gem. woningwaarde Centrumgebied Oost Rijen
74% Koopwoningen
6.056 Inwoners per km²

Locatie van Kapelaan Raaijmakersstraat 18

Vergelijkbare woningen in Rijen

Veelgestelde vragen over Kapelaan Raaijmakersstraat 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Kapelaan Raaijmakersstraat 18?

De prijsindicatie voor Kapelaan Raaijmakersstraat 18 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Centrumgebied Oost Rijen is €323.000. Dat komt neer op circa €1.825 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kapelaan Raaijmakersstraat 18 zich tot de wijk Centrumgebied Oost Rijen?

Kapelaan Raaijmakersstraat 18 is een woonhuis van 177 m² in de wijk Centrumgebied Oost Rijen. De buurt telt 839 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.056 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kapelaan Raaijmakersstraat 18?

Kapelaan Raaijmakersstraat 18 is een woonhuis in Centrumgebied Oost Rijen, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kapelaan Raaijmakersstraat 18 vergeleken met de buurt?

Kapelaan Raaijmakersstraat 18 heeft 177 m² woonoppervlakte en 687 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Centrumgebied Oost Rijen ligt de gemiddelde woningwaarde op €323.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kapelaan Raaijmakersstraat 18 en wat betekent dat?

Kapelaan Raaijmakersstraat 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kapelaan Raaijmakersstraat 18?

Kapelaan Raaijmakersstraat 18 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Centrumgebied Oost Rijen?

De wijk Centrumgebied Oost Rijen in Rijen (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.895 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €323.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.