Streetview Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A Rietmolen

Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A, 7165 AL Rietmolen

207 m² Bouwjaar 1985

Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 207 m² en een perceel van 1155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
207 m²
Perceeloppervlakte
1155 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Rietmolen

Onderwijs

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

4.3 km
Gezondheid

Huisarts

4.6 km
Vervoer

Treinstation

12.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

4.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7.1 km
Horeca

Restaurant

3.7 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

4.6 km
Cultuur

Bioscoop

18 km

Buurtinformatie in Rietmolen

480 Inwoners
165 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
170 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Rietmolen en Broeke
84% Koopwoningen
40 Inwoners per km²

Locatie van Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A

Vergelijkbare woningen in Rietmolen

Veelgestelde vragen over Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A?

De prijsindicatie voor Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Rietmolen en Broeke is €481.000. Dat komt neer op circa €2.324 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A zich tot de wijk Verspreide huizen Rietmolen en Broeke?

Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A is een woonhuis van 207 m² in de wijk Verspreide huizen Rietmolen en Broeke. De buurt telt 170 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 40 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A?

Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A is een woonhuis in Verspreide huizen Rietmolen en Broeke, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A vergeleken met de buurt?

Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A heeft 207 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1155 m². In Verspreide huizen Rietmolen en Broeke ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Rietmolen en Broeke?

De wijk Verspreide huizen Rietmolen en Broeke in Rietmolen (Gelderland) kenmerkt zich door 480 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Rietmolen en Broeke?

Vanuit Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A in Verspreide huizen Rietmolen en Broeke bereik je: supermarkt op 4.3 km, basisschool op 1.9 km, huisarts op 4.6 km, treinstation op 12.5 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Verspreide huizen Rietmolen en Broeke?

Zorg en onderwijs in de buurt van Past. C.M. van Everdingenstraat 68 A: ziekenhuis op 7.1 km, apotheek op 4.6 km, kinderdagverblijf op 3.4 km, middelbare school op 4.5 km.