Streetview Past. C.M. van Everdingenstraat 60 Rietmolen

Past. C.M. van Everdingenstraat 60, 7165 AL Rietmolen

168 m² Bouwjaar 1957 Label B

Past. C.M. van Everdingenstraat 60 is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m² en een perceel van 561 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
561 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Past. C.M. van Everdingenstraat 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. C.M. van Everdingenstraat 60

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
124.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.92 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Rietmolen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

13.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

18.2 km

Buurtinformatie in Rietmolen

555 Inwoners
245 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
244 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Rietmolen
89% Koopwoningen
2.195 Inwoners per km²

Locatie van Past. C.M. van Everdingenstraat 60

Vergelijkbare woningen in Rietmolen

Veelgestelde vragen over Past. C.M. van Everdingenstraat 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. C.M. van Everdingenstraat 60?

De gemiddelde woningwaarde in Rietmolen is €355.000. Dat komt neer op circa €2.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. C.M. van Everdingenstraat 60 zich tot de wijk Rietmolen?

Past. C.M. van Everdingenstraat 60 is een woonhuis van 168 m² in de wijk Rietmolen. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.195 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. C.M. van Everdingenstraat 60?

Past. C.M. van Everdingenstraat 60 is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Past. C.M. van Everdingenstraat 60 vergeleken met de buurt?

Past. C.M. van Everdingenstraat 60 heeft 168 m² woonoppervlakte. Het perceel is 561 m². In Rietmolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. C.M. van Everdingenstraat 60 en wat betekent dat?

Past. C.M. van Everdingenstraat 60 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-01-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.92 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rietmolen?

De wijk Rietmolen in Rietmolen (Gelderland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietmolen?

Vanuit Past. C.M. van Everdingenstraat 60 in Rietmolen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 13.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.