Eengezinswoning, vrijstaande woning Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A Rietmolen

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A, 7165 AK Rietmolen

107 m² Bouwjaar 1958 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rietmolen, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 107 m², een perceel van 560 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
107 m²
Perceeloppervlakte
560 m²
Inhoud
473 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A

Tuin
Ja (300.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Rietmolen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

13.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

18.2 km

Buurtinformatie in Rietmolen

555 Inwoners
245 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
244 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Rietmolen
89% Koopwoningen
2.195 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A

Vergelijkbare woningen in Rietmolen

Veelgestelde vragen over Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A?

De prijsindicatie voor Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietmolen is €355.000. Dat komt neer op circa €3.318 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A zich tot de wijk Rietmolen?

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 107 m² in de wijk Rietmolen. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.195 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A?

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Rietmolen, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A vergeleken met de buurt?

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A heeft 107 m² woonoppervlakte en 473 m³ inhoud. Het perceel is 560 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Rietmolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A en wat betekent dat?

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A?

Past. C.M. van Everdingenstraat 2 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Rietmolen?

De wijk Rietmolen in Rietmolen (Gelderland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietmolen?