Streetview Past. C.M. van Everdingenstraat 12 Rietmolen

Past. C.M. van Everdingenstraat 12, 7165 AK Rietmolen

174 m² Bouwjaar 1953 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Past. C.M. van Everdingenstraat 12 is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1953. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 558 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1953
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
558 m²
Inhoud
660 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Past. C.M. van Everdingenstraat 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Past. C.M. van Everdingenstraat 12

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Rietmolen

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

3.9 km
Gezondheid

Huisarts

4.2 km
Vervoer

Treinstation

13.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

3.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.7 km
Gezondheid

Apotheek

4.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.2 km
Horeca

Restaurant

3.8 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

4.1 km
Cultuur

Bioscoop

18.2 km

Buurtinformatie in Rietmolen

555 Inwoners
245 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
244 Woningvoorraad
€355.000 Gem. woningwaarde Rietmolen
89% Koopwoningen
2.195 Inwoners per km²

Locatie van Past. C.M. van Everdingenstraat 12

Vergelijkbare woningen in Rietmolen

Veelgestelde vragen over Past. C.M. van Everdingenstraat 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Past. C.M. van Everdingenstraat 12?

De prijsindicatie voor Past. C.M. van Everdingenstraat 12 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Rietmolen is €355.000. Dat komt neer op circa €2.040 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Past. C.M. van Everdingenstraat 12 zich tot de wijk Rietmolen?

Past. C.M. van Everdingenstraat 12 is een woonhuis van 174 m² in de wijk Rietmolen. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.195 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Past. C.M. van Everdingenstraat 12?

Past. C.M. van Everdingenstraat 12 is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1953 (73 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Past. C.M. van Everdingenstraat 12 vergeleken met de buurt?

Past. C.M. van Everdingenstraat 12 heeft 174 m² woonoppervlakte en 660 m³ inhoud. Het perceel is 558 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Rietmolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Past. C.M. van Everdingenstraat 12 en wat betekent dat?

Past. C.M. van Everdingenstraat 12 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Past. C.M. van Everdingenstraat 12?

Past. C.M. van Everdingenstraat 12 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Rietmolen?

De wijk Rietmolen in Rietmolen (Gelderland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rietmolen?

Vanuit Past. C.M. van Everdingenstraat 12 in Rietmolen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 13.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.