Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1910
- Woonoppervlakte
- 463 m²
- Perceeloppervlakte
- 1460 m²
Past. C.M. van Everdingenstraat 23 is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 463 m² en een perceel van 1460 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €355.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Past. C.M. van Everdingenstraat 23
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
3.9 kmHuisarts
4.2 kmTreinstation
13.9 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
3.2 kmMiddelbare school
3.7 kmApotheek
4.2 kmZiekenhuis
6.2 kmRestaurant
3.8 kmCafé
0.2 kmBibliotheek
4.1 kmBioscoop
18.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rietmolen is €355.000. Dat komt neer op circa €767 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPast. C.M. van Everdingenstraat 23 is een woonhuis van 463 m² in de wijk Rietmolen. De buurt telt 244 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.195 inwoners per km².
Past. C.M. van Everdingenstraat 23 is een woonhuis in Rietmolen, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Past. C.M. van Everdingenstraat 23 heeft 463 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1460 m². In Rietmolen ligt de gemiddelde woningwaarde op €355.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Past. C.M. van Everdingenstraat 23 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-12-22. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Rietmolen in Rietmolen (Gelderland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €355.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Past. C.M. van Everdingenstraat 23 in Rietmolen bereik je: supermarkt op 3.9 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 4.2 km, treinstation op 13.9 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Past. C.M. van Everdingenstraat 23: ziekenhuis op 6.2 km, apotheek op 4.2 km, kinderdagverblijf op 3.2 km, middelbare school op 3.7 km.