Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1971
- Woonoppervlakte
- 237 m²
- Perceeloppervlakte
- 2010 m²
Pruimendijk 312 A is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m² en een perceel van 2010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pruimendijk 312 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oostendam is €428.000. Dat komt neer op circa €1.806 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPruimendijk 312 A is een woonhuis van 237 m² in de wijk Oostendam. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 412 inwoners per km².
Pruimendijk 312 A is een woonhuis in Oostendam, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pruimendijk 312 A heeft 237 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2010 m². In Oostendam ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Oostendam in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Pruimendijk 312 A in Oostendam bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pruimendijk 312 A: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.9 km.
Recreatie nabij Oostendam: restaurant (0.7 km), cafe (3.7 km).
Een woningrapport voor Pruimendijk 312 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostendam. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1971, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.