Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1950
- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 132 m²
Pruimendijk 212 C is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en een perceel van 132 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Pruimendijk 212 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.6 kmSupermarkt
1.4 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
6.1 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1.7 kmMiddelbare school
4.9 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
4.2 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.7 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
4.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Oostendam is €428.000. Dat komt neer op circa €5.707 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPruimendijk 212 C is een woonhuis van 75 m² in de wijk Oostendam. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 412 inwoners per km².
Pruimendijk 212 C is een woonhuis in Oostendam, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Pruimendijk 212 C heeft 75 m² woonoppervlakte. Het perceel is 132 m². In Oostendam ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Pruimendijk 212 C heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.
De wijk Oostendam in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Pruimendijk 212 C in Oostendam bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Pruimendijk 212 C: ziekenhuis op 4.2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 1.7 km, middelbare school op 4.9 km.
Recreatie nabij Oostendam: restaurant (0.7 km), cafe (3.7 km).
Een woningrapport voor Pruimendijk 212 C bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Oostendam. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1950, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.