Streetview Pruimendijk 132 Ridderkerk

Pruimendijk 132, 2989 AK Ridderkerk

136 m² Bouwjaar 1890 Label A+++

Pruimendijk 132 is een woning in Ridderkerk, gebouwd in 1890. De woning heeft een woonoppervlakte van 136 m². Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1890
Woonoppervlakte
136 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Pruimendijk 132

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pruimendijk 132

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
285.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
108.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
54.8%
CO₂-emissie
25.36 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ridderkerk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

3220 Inwoners
1295 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1311 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Rijsoord
80% Koopwoningen
435 Inwoners per km²

Locatie van Pruimendijk 132

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Pruimendijk 132

Wat is de geschatte woningwaarde van Pruimendijk 132?

De gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Dat komt neer op circa €3.449 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pruimendijk 132 zich tot de wijk Rijsoord?

Pruimendijk 132 is een woning van 136 m² in de wijk Rijsoord. De buurt telt 1.311 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pruimendijk 132?

Pruimendijk 132 is een woning in Rijsoord, gebouwd in 1890 (136 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Pruimendijk 132 vergeleken met de buurt?

Pruimendijk 132 heeft 136 m² woonoppervlakte. In Rijsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pruimendijk 132 en wat betekent dat?

Pruimendijk 132 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-09-14. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.36 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rijsoord?

De wijk Rijsoord in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsoord?

Vanuit Pruimendijk 132 in Rijsoord bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijsoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Pruimendijk 132: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.