Eengezinswoning, tussenwoning Pruimendijk 103 C Ridderkerk

Pruimendijk 103 C, 2989 AH Ridderkerk

139 m² Bouwjaar 1983 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Pruimendijk 103 C is een eengezinswoning, tussenwoning in Ridderkerk, gebouwd in 1983. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 150 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €428.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1983
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€430.000 tot €480.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Pruimendijk 103 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Pruimendijk 103 C

Tuin
Ja (59.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.1 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

665 Inwoners
255 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
252 Woningvoorraad
€428.000 Gem. woningwaarde Oostendam
76% Koopwoningen
412 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Pruimendijk 103 C

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Pruimendijk 103 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Pruimendijk 103 C?

De prijsindicatie voor Pruimendijk 103 C ligt rond €430.000 tot €480.000. De gemiddelde woningwaarde in Oostendam is €428.000. Dat komt neer op circa €3.079 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Pruimendijk 103 C zich tot de wijk Oostendam?

Pruimendijk 103 C is een eengezinswoning, tussenwoning van 139 m² in de wijk Oostendam. De buurt telt 252 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 412 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Pruimendijk 103 C?

Pruimendijk 103 C is een eengezinswoning, tussenwoning in Oostendam, gebouwd in 1983 (43 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Pruimendijk 103 C vergeleken met de buurt?

Pruimendijk 103 C heeft 139 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Oostendam ligt de gemiddelde woningwaarde op €428.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Pruimendijk 103 C en wat betekent dat?

Pruimendijk 103 C heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Pruimendijk 103 C?

Pruimendijk 103 C heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 59 m².

Hoe is de woningmarkt in Oostendam?

De wijk Oostendam in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 665 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €428.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oostendam?

Vanuit Pruimendijk 103 C in Oostendam bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.