Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Mauritshoek 40 Ridderkerk

Mauritshoek 40, 2988 EB Ridderkerk

196 m² Bouwjaar 1982 10 kamers 5 slaapkamers Label C

Mauritshoek 40 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Ridderkerk, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m², een perceel van 618 m² en 10 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
618 m²
Inhoud
745 m³
Kamers
10
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Mauritshoek 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mauritshoek 40

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
230.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.36 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (192.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

3220 Inwoners
1295 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1311 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Rijsoord
80% Koopwoningen
435 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Mauritshoek 40

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Mauritshoek 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Mauritshoek 40?

De prijsindicatie voor Mauritshoek 40 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Dat komt neer op circa €2.393 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mauritshoek 40 zich tot de wijk Rijsoord?

Mauritshoek 40 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 196 m² in de wijk Rijsoord. De buurt telt 1.311 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mauritshoek 40?

Mauritshoek 40 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Rijsoord, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mauritshoek 40 vergeleken met de buurt?

Mauritshoek 40 heeft 196 m² woonoppervlakte en 745 m³ inhoud. Het perceel is 618 m². Met 10 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Rijsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mauritshoek 40 en wat betekent dat?

Mauritshoek 40 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-02-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.36 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Mauritshoek 40?

Mauritshoek 40 heeft 10 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 192 m².

Hoe is de woningmarkt in Rijsoord?

De wijk Rijsoord in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsoord?

Vanuit Mauritshoek 40 in Rijsoord bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.