Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1930
- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 212 m²
- Inhoud
- 295 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rijksstraatweg 376 is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m², een perceel van 212 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 376
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
7.2 kmDe prijsindicatie voor Rijksstraatweg 376 ligt rond €165.000 tot €190.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Dat komt neer op circa €5.862 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 376 is een woonhuis van 80 m² in de wijk Rijsoord. De buurt telt 1.311 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 435 inwoners per km².
Rijksstraatweg 376 is een woonhuis in Rijsoord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 376 heeft 80 m² woonoppervlakte en 295 m³ inhoud. Het perceel is 212 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Rijsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 376 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-11-11. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 34.5 kg/jaar.
Rijksstraatweg 376 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rijsoord in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 376 in Rijsoord bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 376: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.