Streetview Rijksstraatweg 189 Ridderkerk

Rijksstraatweg 189, 2988 BD Ridderkerk

54 m² Bouwjaar 1981

Rijksstraatweg 189 is een woning in Ridderkerk, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 189

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ridderkerk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

2.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

7.2 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

3220 Inwoners
1295 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1311 Woningvoorraad
€469.000 Gem. woningwaarde Rijsoord
80% Koopwoningen
435 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 189

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 189

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 189?

De prijsindicatie voor Rijksstraatweg 189 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Dat komt neer op circa €8.685 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 189 zich tot de wijk Rijsoord?

Rijksstraatweg 189 is een woning van 54 m² in de wijk Rijsoord. De buurt telt 1.311 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 435 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 189?

Rijksstraatweg 189 is een woning in Rijsoord, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rijksstraatweg 189 vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 189 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Rijsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Rijsoord?

De wijk Rijsoord in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rijsoord?

Vanuit Rijksstraatweg 189 in Rijsoord bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rijsoord?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 189: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Rijsoord?

Recreatie nabij Rijsoord: restaurant (0.7 km), cafe (2.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rijksstraatweg 189?

De prijsindicatie ligt rond €655.000 tot €755.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.