Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1978
- Woonoppervlakte
- 236 m²
- Perceeloppervlakte
- 2800 m²
- Inhoud
- 922 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 4
Rijksstraatweg 167 is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 236 m², een perceel van 2800 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 167
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
7.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Dat komt neer op circa €1.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 167 is een woonhuis van 236 m² in de wijk Rijsoord. De buurt telt 1.311 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 435 inwoners per km².
Rijksstraatweg 167 is een woonhuis in Rijsoord, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rijksstraatweg 167 heeft 236 m² woonoppervlakte en 922 m³ inhoud. Het perceel is 2800 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Rijsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 167 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-03-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.4 kg/jaar.
Rijksstraatweg 167 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Rijsoord in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 167 in Rijsoord bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 167: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.