Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1903
- Woonoppervlakte
- 252 m²
- Perceeloppervlakte
- 945 m²
- Inhoud
- 1000 m³
- Kamers
- 9
Rijksstraatweg 137 is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1903. De woning heeft een woonoppervlakte van 252 m², een perceel van 945 m² en 9 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €469.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 137
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
1.1 kmTreinstation
4.2 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.9 kmMiddelbare school
3.5 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
2.4 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
7.2 kmDe prijsindicatie voor Rijksstraatweg 137 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Rijsoord is €469.000. Dat komt neer op circa €1.861 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRijksstraatweg 137 is een woonhuis van 252 m² in de wijk Rijsoord. De buurt telt 1.311 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 435 inwoners per km².
Rijksstraatweg 137 is een woonhuis in Rijsoord, gebouwd in 1903 (123 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Rijksstraatweg 137 heeft 252 m² woonoppervlakte en 1000 m³ inhoud. Het perceel is 945 m². Met 9 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Rijsoord ligt de gemiddelde woningwaarde op €469.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Rijksstraatweg 137 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-25. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 52.94 kg/jaar.
Rijksstraatweg 137 heeft 9 kamers.
De wijk Rijsoord in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 3.220 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €469.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Rijksstraatweg 137 in Rijsoord bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 4.2 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rijksstraatweg 137: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 0.9 km, middelbare school op 3.5 km.