Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1975
- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
Leklaan 22 is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 190 m² en een perceel van 376 m². Het energielabel is APLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leklaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
5 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
2.5 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
0.6 kmBibliotheek
0.6 kmBioscoop
5.3 kmDe prijsindicatie voor Leklaan 22 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Bolnes is €304.000. Dat komt neer op circa €1.600 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeklaan 22 is een woonhuis van 190 m² in de wijk Bolnes. De buurt telt 3.791 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.214 inwoners per km².
Leklaan 22 is een woonhuis in Bolnes, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Leklaan 22 heeft 190 m² woonoppervlakte. Het perceel is 376 m². In Bolnes ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leklaan 22 heeft energielabel APLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.
De wijk Bolnes in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Leklaan 22 in Bolnes bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leklaan 22: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.5 km.
Recreatie nabij Bolnes: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).
De prijsindicatie ligt rond €405.000 tot €455.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Bolnes is €304.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.