Eengezinswoning, tussenwoning Paul Krugerstraat 97 Ridderkerk

Paul Krugerstraat 97, 2987 BR Ridderkerk

74 m² Bouwjaar 1939 5 kamers 3 slaapkamers Label D

Paul Krugerstraat 97 is een eengezinswoning, tussenwoning in Ridderkerk, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 74 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
74 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
283 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Paul Krugerstraat 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Paul Krugerstraat 97

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
181.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
257.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
47.34 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ridderkerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

7945 Inwoners
3785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3791 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Bolnes
52% Koopwoningen
3.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Paul Krugerstraat 97

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Paul Krugerstraat 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Paul Krugerstraat 97?

De prijsindicatie voor Paul Krugerstraat 97 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Bolnes is €304.000. Dat komt neer op circa €4.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Paul Krugerstraat 97 zich tot de wijk Bolnes?

Paul Krugerstraat 97 is een eengezinswoning, tussenwoning van 74 m² in de wijk Bolnes. De buurt telt 3.791 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Paul Krugerstraat 97?

Paul Krugerstraat 97 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bolnes, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Paul Krugerstraat 97 vergeleken met de buurt?

Paul Krugerstraat 97 heeft 74 m² woonoppervlakte en 283 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 15 m² per kamer. In Bolnes ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Paul Krugerstraat 97 en wat betekent dat?

Paul Krugerstraat 97 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-02-15. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 47.34 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Paul Krugerstraat 97?

Paul Krugerstraat 97 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bolnes?

De wijk Bolnes in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bolnes?

Vanuit Paul Krugerstraat 97 in Bolnes bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.1 km.