Streetview Van Riebeekstraat 40 Ridderkerk

Van Riebeekstraat 40, 2987 AV Ridderkerk

89 m² Bouwjaar 1960

Van Riebeekstraat 40 is een woonhuis in Ridderkerk, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 89 m² en een perceel van 133 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €304.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
89 m²
Perceeloppervlakte
133 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Riebeekstraat 40

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Ridderkerk

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

5.3 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

7945 Inwoners
3785 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
3791 Woningvoorraad
€304.000 Gem. woningwaarde Bolnes
52% Koopwoningen
3.214 Inwoners per km²

Locatie van Van Riebeekstraat 40

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Van Riebeekstraat 40

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Riebeekstraat 40?

De gemiddelde woningwaarde in Bolnes is €304.000. Dat komt neer op circa €3.416 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Riebeekstraat 40 zich tot de wijk Bolnes?

Van Riebeekstraat 40 is een woonhuis van 89 m² in de wijk Bolnes. De buurt telt 3.791 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Riebeekstraat 40?

Van Riebeekstraat 40 is een woonhuis in Bolnes, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Riebeekstraat 40 vergeleken met de buurt?

Van Riebeekstraat 40 heeft 89 m² woonoppervlakte. Het perceel is 133 m². In Bolnes ligt de gemiddelde woningwaarde op €304.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bolnes?

De wijk Bolnes in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 7.945 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €304.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bolnes?

Vanuit Van Riebeekstraat 40 in Bolnes bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 5 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bolnes?

Zorg en onderwijs in de buurt van Van Riebeekstraat 40: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 2.5 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bolnes?

Recreatie nabij Bolnes: restaurant (0.6 km), cafe (0.6 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Van Riebeekstraat 40?

Een woningrapport voor Van Riebeekstraat 40 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bolnes. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.