Tussenwoning Watermolen 132 Ridderkerk

Watermolen 132, 2986 EW Ridderkerk

93 m² Bouwjaar 1979 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Watermolen 132 is een tussenwoning in Ridderkerk, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m², een perceel van 133 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
93 m²
Perceeloppervlakte
133 m²
Inhoud
323 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Daktype
Zadeldak bedekt met leisteen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Watermolen 132

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Watermolen 132

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
146.78 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.08 kg/m²

Tuin
Ja (47.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

8030 Inwoners
3440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3537 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Drievliet
50% Koopwoningen
5.340 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Watermolen 132

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Watermolen 132

Wat is de geschatte woningwaarde van Watermolen 132?

De prijsindicatie voor Watermolen 132 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Drievliet is €327.000. Dat komt neer op circa €3.516 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Watermolen 132 zich tot de wijk Drievliet?

Watermolen 132 is een tussenwoning van 93 m² in de wijk Drievliet. De buurt telt 3.537 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.340 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Watermolen 132?

Watermolen 132 is een tussenwoning in Drievliet, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Watermolen 132 vergeleken met de buurt?

Watermolen 132 heeft 93 m² woonoppervlakte en 323 m³ inhoud. Het perceel is 133 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Drievliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Watermolen 132 en wat betekent dat?

Watermolen 132 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 48.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Watermolen 132?

Watermolen 132 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 47 m².

Hoe is de woningmarkt in Drievliet?

De wijk Drievliet in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drievliet?

Vanuit Watermolen 132 in Drievliet bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.