Tussenwoning Rosmolen 180 Ridderkerk

Rosmolen 180, 2986 EM Ridderkerk

117 m² Bouwjaar 1980 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Rosmolen 180 is een tussenwoning in Ridderkerk, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 117 m², een perceel van 115 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €327.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
117 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
389 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€405.000 tot €455.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rosmolen 180

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rosmolen 180

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
104.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.15 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13%
CO₂-emissie
27.16 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

6.2 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

8030 Inwoners
3440 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
3537 Woningvoorraad
€327.000 Gem. woningwaarde Drievliet
50% Koopwoningen
5.340 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rosmolen 180

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Rosmolen 180

Wat is de geschatte woningwaarde van Rosmolen 180?

De prijsindicatie voor Rosmolen 180 ligt rond €405.000 tot €455.000. De gemiddelde woningwaarde in Drievliet is €327.000. Dat komt neer op circa €2.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rosmolen 180 zich tot de wijk Drievliet?

Rosmolen 180 is een tussenwoning van 117 m² in de wijk Drievliet. De buurt telt 3.537 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.340 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rosmolen 180?

Rosmolen 180 is een tussenwoning in Drievliet, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rosmolen 180 vergeleken met de buurt?

Rosmolen 180 heeft 117 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 115 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Drievliet ligt de gemiddelde woningwaarde op €327.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rosmolen 180 en wat betekent dat?

Rosmolen 180 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-10. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rosmolen 180?

Rosmolen 180 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Drievliet?

De wijk Drievliet in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 8.030 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €327.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drievliet?

Vanuit Rosmolen 180 in Drievliet bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 2 km.