Portiekwoning Van Lennepstraat 71 Ridderkerk

Van Lennepstraat 71, 2985 TL Ridderkerk

76 m² Bouwjaar 1968 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Van Lennepstraat 71 is een portiekwoning in Ridderkerk, gebouwd in 1968. De woning heeft een woonoppervlakte van 76 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €303.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1968
Woonoppervlakte
76 m²
Inhoud
225 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€250.000 tot €300.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
overlooking_park, on_quiet_road, sheltered_position, in_center, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Lennepstraat 71

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Lennepstraat 71

Energielabel

Energieklasse
E
Geldig tot

Bereikbaarheid in Ridderkerk

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

5.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.7 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

7.3 km

Buurtinformatie in Ridderkerk

6160 Inwoners
2770 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
2809 Woningvoorraad
€303.000 Gem. woningwaarde Oost
52% Koopwoningen
4.681 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Lennepstraat 71

Vergelijkbare woningen in Ridderkerk

Veelgestelde vragen over Van Lennepstraat 71

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Lennepstraat 71?

De prijsindicatie voor Van Lennepstraat 71 ligt rond €250.000 tot €300.000. De gemiddelde woningwaarde in Oost is €303.000. Dat komt neer op circa €3.987 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Lennepstraat 71 zich tot de wijk Oost?

Van Lennepstraat 71 is een portiekwoning van 76 m² in de wijk Oost. De buurt telt 2.809 woningen. Daarvan is 52% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.681 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Lennepstraat 71?

Van Lennepstraat 71 is een portiekwoning in Oost, gebouwd in 1968 (58 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Lennepstraat 71 vergeleken met de buurt?

Van Lennepstraat 71 heeft 76 m² woonoppervlakte en 225 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €303.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Lennepstraat 71 en wat betekent dat?

Van Lennepstraat 71 heeft energielabel E. Geldig tot 2026-10-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Lennepstraat 71?

Van Lennepstraat 71 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Oost?

De wijk Oost in Ridderkerk (Zuid-Holland) kenmerkt zich door 6.160 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €303.000, 52% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oost?

Vanuit Van Lennepstraat 71 in Oost bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 5.7 km, snelwegoprit op 3 km.