Eengezinswoning, eindwoning Hovenier 13 Rhoon

Hovenier 13, 3161 LG Rhoon

132 m² Bouwjaar 1984 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Hovenier 13 is een eengezinswoning, eindwoning in Rhoon, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 221 m² en 4 kamers. Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, eindwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1984
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 520.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hovenier 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hovenier 13

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
131.70 kWh/m²
CO₂-emissie
35.94 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (80.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Rhoon Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

9,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,6 km
Gezondheid

Apotheek

1,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,2 km
Horeca

Restaurant

1,4 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

4,6 km
Cultuur

Bioscoop

7,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Rhoon Noord

Hovenier 13 ligt in de buurt Rhoon Noord in Rhoon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.010 inwoners en 899 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 425.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2010 Inwoners
925 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€425.000 Gem. WOZ-waarde Rhoon Noord
54% Koopwoningen
1.902 Inwoners per km²

Locatie van Hovenier 13

Vergelijkbare woningen in Rhoon

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Rhoon. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Hovenier 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Hovenier 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rhoon Noord €425.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hovenier 13 zich tot de CBS-buurt Rhoon Noord?

Hovenier 13 is een eengezinswoning, eindwoning van 132 m² in de CBS-buurt Rhoon Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 899 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.902 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hovenier 13?

Hovenier 13 is een eengezinswoning, eindwoning in Rhoon Noord, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hovenier 13 vergeleken met de buurt?

Hovenier 13 heeft 132 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rhoon Noord €425.000.

Wat is het energielabel van Hovenier 13 en wat betekent dat?

Hovenier 13 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.94 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hovenier 13?

Hovenier 13 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 80 m².

Hoe is de woningmarkt in Rhoon Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Rhoon Noord in Rhoon (Zuid-Holland) 2.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €425.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rhoon Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rhoon Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 9,5 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rhoon Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rhoon Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,2 km tot een ziekenhuis, 1,5 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Rhoon Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rhoon Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Hovenier 13?

Een woningrapport voor Hovenier 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Rhoon Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Rhoon presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars