Straatbeeld van Molendijk 69 in Rhoon

Molendijk 69, 3161 KL Rhoon

171 m² Bouwjaar 1930 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Molendijk 69 is een vrijstaande woning in Rhoon, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m² en een perceel van 637 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
637 m²
Inhoud
284 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2020

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Molendijk 69

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Molendijk 69

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
153.00 kWh/m²
CO₂-emissie
40.86 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Rhoon Noord

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,9 km
Vervoer

Treinstation

9,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,6 km
Gezondheid

Apotheek

1,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,2 km
Horeca

Restaurant

1,4 km
Horeca

Café

0,7 km
Cultuur

Bibliotheek

4,6 km
Cultuur

Bioscoop

7,5 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Rhoon Noord

Molendijk 69 ligt in de buurt Rhoon Noord in Rhoon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.010 inwoners en 899 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 54% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 425.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 0,9 km tot een huisarts.

2010 Inwoners
925 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
899 Woningvoorraad
€425.000 Gem. WOZ-waarde Rhoon Noord
54% Koopwoningen
1.902 Inwoners per km²

Locatie van Molendijk 69

Vergelijkbare woningen in Rhoon

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Rhoon. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Molendijk 69

Wat is de geschatte woningwaarde van Molendijk 69?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rhoon Noord €425.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Molendijk 69 zich tot de CBS-buurt Rhoon Noord?

Molendijk 69 is een vrijstaande woning van 171 m² in de CBS-buurt Rhoon Noord. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 899 woningen. Daarvan is 54% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 1.902 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Molendijk 69?

Molendijk 69 is een vrijstaande woning in Rhoon Noord, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Molendijk 69 vergeleken met de buurt?

Molendijk 69 heeft 171 m² woonoppervlakte en 284 m³ inhoud. Het perceel is 637 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rhoon Noord €425.000.

Wat is het energielabel van Molendijk 69 en wat betekent dat?

Molendijk 69 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-07-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.86 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Rhoon Noord?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Rhoon Noord in Rhoon (Zuid-Holland) 2.010 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €425.000, 54% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rhoon Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rhoon Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 0,9 km tot een huisarts, 9,5 km tot een treinstation, 0,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Rhoon Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rhoon Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,2 km tot een ziekenhuis, 1,5 km tot een apotheek, 1 km tot een kinderdagverblijf, 4,6 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Rhoon Noord?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Rhoon Noord in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,4 km tot een restaurant, 0,7 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van Molendijk 69?

Molendijk 69 is verkocht in de periode 2016 tot 2020. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Rhoon Noord €425.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Molendijk 69?

Een woningrapport voor Molendijk 69 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Rhoon Noord. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Rhoon presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars