2-onder-1-kapwoning (split-level woning) Sering 18 Rhoon

Sering 18, 3161 CT Rhoon

172 m² Bouwjaar 1966 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Sering 18 is een 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) in Rhoon, gebouwd in 1966. De woning heeft een woonoppervlakte van 172 m², een perceel van 665 m² en 4 kamers. Het energielabel is E.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning (split-level woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1966
Woonoppervlakte
172 m²
Perceeloppervlakte
665 m²
Inhoud
642 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Vraagprijs
€ 875.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Sering 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sering 18

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
215.25 kWh/m²
CO₂-emissie
65.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dubbel glas

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja
Tuin type
Achtertuin, voortuin en zijtuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja
Garage
Inpandig
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Park Rhoon

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,4 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

9,5 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4,7 km
Gezondheid

Apotheek

0,6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

7,2 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

7,9 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Park Rhoon

Sering 18 ligt in de buurt Park Rhoon in Rhoon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 950 inwoners en 498 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 45% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 355.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

950 Inwoners
450 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
498 Woningvoorraad
€355.000 Gem. WOZ-waarde Park Rhoon
45% Koopwoningen
3.899 Inwoners per km²

Locatie van Sering 18

Vergelijkbare woningen in Rhoon

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Rhoon. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Sering 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Sering 18?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Park Rhoon €355.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sering 18 zich tot de CBS-buurt Park Rhoon?

Sering 18 is een 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) van 172 m² in de CBS-buurt Park Rhoon. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 498 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.899 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sering 18?

Sering 18 is een 2-onder-1-kapwoning (split-level woning) in Park Rhoon, gebouwd in 1966 (60 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sering 18 vergeleken met de buurt?

Sering 18 heeft 172 m² woonoppervlakte en 642 m³ inhoud. Het perceel is 665 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Park Rhoon €355.000.

Wat is het energielabel van Sering 18 en wat betekent dat?

Sering 18 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-05-01. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 65.60 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sering 18?

Sering 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Park Rhoon?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Park Rhoon in Rhoon (Zuid-Holland) 950 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €355.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Park Rhoon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Park Rhoon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 0,6 km tot een huisarts, 9,5 km tot een treinstation, 0,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Park Rhoon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Park Rhoon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 7,2 km tot een ziekenhuis, 0,6 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 4,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Park Rhoon?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Park Rhoon in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Sering 18?

Een woningrapport voor Sering 18 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Park Rhoon. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1966, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Rhoon presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars