Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning De Helling 13 Rhenen

De Helling 13, 3911 VB Rhenen

219 m² Bouwjaar 1998 5 kamers 2 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

De Helling 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Rhenen, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 219 m², een perceel van 222 m² en 5 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
219 m²
Perceeloppervlakte
222 m²
Inhoud
543 m³
Kamers
5
Slaapkamers
2
Vraagprijs
€ 600.000
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2017
Daktype
Samengesteld dak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor De Helling 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel De Helling 13

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
115.82 kWh/m²
CO₂-emissie
35.15 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Aangebouwde stenen garage
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Helling Bergweg

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,7 km
Dagelijks

Supermarkt

1,5 km
Gezondheid

Huisarts

1,4 km
Vervoer

Treinstation

2,1 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1,2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1,3 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6,2 km
Horeca

Restaurant

1,6 km
Horeca

Café

1,6 km
Cultuur

Bibliotheek

1,4 km
Cultuur

Bioscoop

7,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Helling Bergweg

De Helling 13 ligt in de buurt Helling Bergweg in Rhenen. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 185 inwoners en 75 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 92% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 1.079.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool en 1,4 km tot een huisarts.

185 Inwoners
80 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
75 Woningvoorraad
€1.079.000 Gem. WOZ-waarde Helling Bergweg
92% Koopwoningen
452 Inwoners per km²

Locatie van De Helling 13

Officiële bekendmakingen rond De Helling 13

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· andere vergunning · 30 meter

Gemeente Rhenen – vergunning c.q. ontheffing (tijdelijke standplaats) oliebollenverkoop VVB

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Rhenen

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Rhenen. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over De Helling 13

Wat is de geschatte woningwaarde van De Helling 13?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Helling Bergweg €1.079.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt De Helling 13 zich tot de CBS-buurt Helling Bergweg?

De Helling 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 219 m² in de CBS-buurt Helling Bergweg. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 75 woningen. Daarvan is 92% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 452 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op De Helling 13?

De Helling 13 is een eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Helling Bergweg, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is De Helling 13 vergeleken met de buurt?

De Helling 13 heeft 219 m² woonoppervlakte en 543 m³ inhoud. Het perceel is 222 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Helling Bergweg €1.079.000.

Wat is het energielabel van De Helling 13 en wat betekent dat?

De Helling 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 35.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van De Helling 13?

De Helling 13 heeft 5 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Helling Bergweg?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Helling Bergweg in Rhenen (Utrecht) 185 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €1.079.000, 92% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Helling Bergweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Helling Bergweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,5 km tot een supermarkt, 0,7 km tot een basisschool, 1,4 km tot een huisarts, 2,1 km tot een treinstation, 0,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Helling Bergweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Helling Bergweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 6,2 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 1,2 km tot een kinderdagverblijf, 1,3 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Helling Bergweg?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Helling Bergweg in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,6 km tot een restaurant, 1,6 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van De Helling 13?

De Helling 13 is verkocht in de periode 2014 tot 2017. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Helling Bergweg €1.079.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor De Helling 13?

Een woningrapport voor De Helling 13 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Helling Bergweg. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1998, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Rhenen presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars